Ultimate magazine theme for WordPress.

धमला पत्नी एलिजा गौतमको बोल्ड तस्बिर भाईरल ( हेर्नुहोस् )

174

पत्रकार ऋषी धमला पत्नी एलिजा गौतम चलचित्र अनुरागबाट नेपाली फिल्ममा डेब्यु गरिन् । आफैले निर्माण उक्त फिल्म चल्न सकेन तर एलिजको चर्चा भने राम्रै भयो । १८ वर्षको उमेरमा उनले आफूभन्दा १७ वर्ष जेठा व्यक्तिसँग लगनगाँठो कसिन् । त्यसपछि उनी रंगिन दुनियाँमा लागेकी छन् ।

उनी सामाजिक संजालमा पनि निकै सक्रिय छन् । पछिल्लो समय उनले बोल्ड तस्विरहरु सामाजिक सञ्‍जालमा शेयर गरिरहेकी हुन्छिन् । सन्तान जन्माएपछी पनि आफ्नो फ़िटनेसमा ध्यान राख्दै अभिनय र समाजसेवाको यात्रामा निरन्तर पाईला चाल्ने नारीको रुपमा उनको चर्चा हुने गर्दछ ।त्यस्तै उनी हाल क्यानडा पुगेर फर्कीएकी छन् । फर्किए लगत्तै उनले नयाँ कार खरिद गरेकी छन् । उनले ५० लाखमा टाटाको नेक्सन कार किनेकी छन् ।

त्यस्तै पछिल्लो समय उनी अहिलेसम्म्कै बल्ड अवतारमा देखिएकी छन् । उनले नयाँ फिल्म घुइँचो मा साइन गरेपछि उक्त फिल्मको कार्यक्रममा उनी निकै बोल्ड बनेकी हुन् । पछिल्लो समय उनी बोल्ड बनेर प्रस्तुत हुने गर्छिन् ।

त्यस्तै पछिल्लो समय उनी अहिलेसम्म्कै बल्ड अवतारमा देखिएकी छन् । उनले नयाँ फिल्म घुइँचो मा साइन गरेपछि उक्त फिल्मको कार्यक्रममा उनी निकै बोल्ड बनेकी हुन् । पछिल्लो समय उनी बोल्ड बनेर प्रस्तुत हुने गर्छिन् ।