Ultimate magazine theme for WordPress.

लि’ङ्ग कति भित्र प’सा’उदा म’हि’लालाई स’न्तु’स्टि मिल्छ?

2,314

धेरै मान्छे आफ्नो वि”’वाहसँग स’म्बन्धित धेरै सपनामा हराइरहेका हुन्छन् । उनीहरू वि”’वाहसँग स’म्बन्धित एउटा छुट्टै सोच र सपनामा केन्द्रीत पनि हुने गर्छन् । तर पछिल्लो समय वि”’वाह

नगर्ने सोच बनाउने म”हि”लाहरूको संख्या पनि बढ्दै गएको छ । अहिले के”’टीहरूको सोचमा पनि धेरै परिवर्तन हुन थालिसकेको छ । यसका पछाडि धेरै कारणहरू हुन्छन् । क्यारियरको लागि के”’टीहरूले कति अध्ययन गरेका छन् भन्ने कुराले फरक पार्दैन । तर वि”’वाहपछि उनीहरूको अध्ययनलाई छायामा राखिन्छ।

उनीहरूले वि”’वाहपछि काम नै गरे पनि घर र कार्यालय दुवैलाई सँगै व्यवस्थापन गर्नुपर्ने हुन्छ । तर दुवै काम गरे पनि श्रीमान् र परिवार कहिल्यै खुसी हुँदैनन् । जसले क्यारियरमा समस्या सिर्जना हुने गर्छ । त्यसैले बरू अवि”’वाहित जीवन नै उनीहरूको रोजाइमा पर्ने गर्छ ।

यश समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल थिच्नुहोस !