Ultimate magazine theme for WordPress.

लि’ङ्ग ठुलाे बनाउने घरेलु विधी: एक हप्ता मै यसरि हुन्छ ठुलो

213

कसरत तथा हातैले तन्काउने विधि

दैनिक रूपमा पर्याप्त समय लि*ङ्ग दोहन दुहुने जस्तो गरी तन्काइए लि*ङ्गको नाप बढ्ने दाबी गरिएको छ। यसरी हातैले तन्काउने विधि अरेबियाका भनिने चलनवाट आएको दाबी गरिन्छ। यस्तो लि*ङ्ग दोहनको विधिले भित्री तन्तुलाई फुक्न मद्दत गर्छ र लि*ङ्ग राम्रोसँग उ*त्ते*जित हुने दाबी गरिन्छ। यसै भन्न नसकिए पनि रक्तसञ्चारलाई राम्रो बनाइ यसले लि*ङ्गको स्वस्थतालाई यथास्थितिमा राख्न मद्दत गर्छ भन्ने कुरामा धेरैले विश्वास गर्छन्। यो विधि अपनाउँदा अत्यधिक दबाबका साथ तानिए तन्तुलाई चोट पुग्ने कुरामा पनि सचेत हुन आवश्यक हुन्छ।

तौल वा यन्त्रको सहायताले तन्काउने विधि
कुनै वजनदार वस्तु लि*ङ्गमा झुन्डयाई वा भएका यन्त्रले लि*ङ्गको नाप बढाउने विधि हो। कतिपयले यस्ता विधिले अनावश्यक रूपमा लि*ङ्गमा चोटपुग्ने कुरामा सजग हुनुपर्ने कुरामा जोड दिएका छन्। लि*ङ्ग पुरुष को ठुलो पार्न तन्काउने ,दुहुने र कम्प्रेसन प्रक्रिया प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ भने कडा र घन्टौ से*क्स गर्न केगल ब्यायाम तौल र बिना तौल तरिका अपनाउन सक्नुहुन्छ । तौल को लागि उत्तेजित लि*ङ्गमा रुमाल प्रयोग गर्न सक्नु हुन्छ बिस्तार रुमाल भिजौदै तौल बढाउन सक्नु हुन्छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****