Ultimate magazine theme for WordPress.

पोखराको गेस्टहाउसको बेडमा म’स्ती गरेको भिडियो बाहिरिए पछि कमेन्ट्मा Yes लेखी(हेर्नुहोस भिडियो)

26,964

पोखरा:-

आज भोली युवा युवती प्रेममा यस्तरी फसेका छ्न कि कहिले जङ्गल मा कहिले झाडिमा कहिल्र होटलमा रोमन्स गरिरहेका छ्न ।बाबु आमा लाइ झुट बोल्दै आफ्नो गर्लफ्रेन्ड्\ब्वाइ’फ्रेन्ड सङ्ग रोम’न्स गर्नमा मस्त छ्न आजभोलिका युवायुवती। भिडियो हेर्न ️यहाँ तलको लिन्क खोल्नुहोस

यसै क्रममा एकदिन गेस्टहाउ’समा एक जोडि युवायु’वती म’स्ती गरिरहेका थिए त्यसपछी उनिहरुको त्यो कालो कर्तुतको भिडियो छोरीले पनि ड र ला गेर भन्न स किनछ उनले भनिन् ‘गत सा उनमा एक दिन जंगल बाट फ र्कंदा आफैं ले देखे पछि छोरी लाई थप अत्या चार नहो स् भनेर मा माघर प ठाएँ ।’

सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । मा मा घरमा गए का बेला बा लि कालाई हिँ ड्नै स मस्या भ एको दे खेपछि ह जुर आ माले के भयो भनेर सो धेकी थिइन् । उनले यौ नांग दु खेको ब ताएपछि ह जुर आ माले सो धखो ज गरिन् । भिडियो हेर्न ️यहाँ तलको लिन्क खोल्नुहोस

सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । मा मा घरमा गए का बेला बा लि कालाई हिँ ड्नै स मस्या भ एको दे खेपछि ह जुर आ माले के भयो भनेर सो धेकी थिइन् । उनले यौ नांग दु खेको ब ताएपछि ह जुर आ माले सो धखो ज गरिन् । भिडियो हेर्न ️यहाँ तलको लिन्क खोल्नुहोस

श्रीमान्लाई प्रहरीले प क्राउ गरे पनि छो रीको अव स्था र श्रीमान् कार बाही नभई छुट्ला न् कि भन्ने त्रा सले सता इरहेको बा लिकाकी आ माले सुना इन् । ‘कुनै कार णवश ऊ छु ट्यो भने हामी कसैला ई बाँ की रा ख्दैन ।

पहिले पनि अ पराध गरिस केको मा न्छे हो । सबै ड राउने अवस्था छ उनले भ निन्छो रीको यो हा लत भयो । उ सलाई दि मागमा नै नराम्रो असर परिसके को छ ।पूरा भिडियो हेर्न ️यहाँ क्लिक गर्नुहोला