Ultimate magazine theme for WordPress.

जत्रो हा’लेनि पस्छ मज्जाले ,अनुभब गरिसकेको छु :सिधा साधा केटा पाए बोइफ्रेन बनाउछु (भिडियो हेर्नुहोस्)

487

भिडियो अन्तिम मा छ हेर्नूहोला।मन्त्री मेन्डिसिनोले कोरोनाले मुलुकको अर्थतन्त्रलाई निकै क्षति पुगेको भन्दै आप्रवासन महत्वपूर्ण रहेको बताए। ‘महामारी पहिले आप्रवासनद्वारा अर्थतन्त्र माथि लैजाने तथा सरकारको लक्ष्य प्राप्तिका लागि आप्रवासन महत्वकांक्षा थियो’, उनले भने, ‘यो अहिले अपरिहार्य छ।’ यदि सरकारको यो नीति कार्यान्वयन भए सन् १९११ पछि सबभन्दा बढी क्यानडामा आप्रवासी भित्रिने इतिहास बन्नेछ।आज भोलीको कलाकारहरुलाई बोल्न नआएको हो वा छाडा बोल्दा मज्जा आएको हो बुझनै कठिन भएको छ । डिजिटल मिडियामा आज भोली यस्तै छाडा अन्र्तवार्ता र गोसिपहरुले बजार तताएका हुन्छन, यस्तै कारणले कतिपय कलाकारहरु विवादमा समेत पर्ने गरेका छन् । मेन्डिसिनोले कोरोनाले मुलुकको अर्थतन्त्रलाई निकै क्षति पुगेको भन्दै आप्रवासन महत्वपूर्ण रहेको बताए। ‘महामारी पहिले आप्रवासनद्वारा अर्थतन्त्र माथि लैजाने तथा सरकारको लक्ष्य प्राप्तिका लागि आप्रवासन महत्वकांक्षा थियो’, उनले भने, ‘यो अहिले अपरिहार्य छ।’ यदि सरकारको यो नीति कार्यान्वयन भए सन् १९११ पछि सबभन्दा बढी क्यानडामा आप्रवासी भित्रिने इतिहास बन्नेछ।आज भोलीको कलाकारहरुलाई बोल्न नआएको हो वा छाडा बोल्दा मज्जा आएको हो बुझनै कठिन भएको छ । छन् ।

भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस👇

भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस