Ultimate magazine theme for WordPress.

नियमित सम्बन्ध राख्ने महिलाहरु यसरी चिनिन्छन्

491

महिलाहरु प्राकृति रुपमा नै आफैमा सुन्दर हुन्छन् । उहीहरुको सुन्दरताको सदाबहार तारिफ नै हुन्छ । तर पुरुषको तुलनामा महिलाको शारीरिक बिहे लगत्तै नै परिवर्तन भइहाल्छ । के कारण छ त्यसको पछाडी रु सर्वे युनिभर्सिटी अफ लिड्स का सोधकर्ताले हालै गरेको अध्ययनका अनुसार नियमित स’हवास गर्ने महिलाको शारीरिक बनावट केही मात्रामा परिवर्तन भए पनि एकदिनमा नै पटक पटक लि’प्त बन्ने
महिलाहरुको नि’तम्ब अर्थात हि’प फुलेर ठूलो हुने गरेको पाइएको छ । अन्तर्राष्ट्रिय मिडियाका अनुसार यो सर्वेका लागि महिलाहरुको हि’पको सबै भन्दा ठुलो भाग र कमरको सबै भन्दा पातलो भागको नाप लिइयो । यसबाट के पत्ता लाग्यो भने जुन केटिहरुले एक दिनमै पटक पटक यौ’न सम्बन्ध राखे उनीहरुको हिपको आकार अरु महिलाको भन्दा बढी थियो । यो पनि थाहा भयो कि जुन महिलाको कम्मर पातलो हुन्छ उनिहरु बच्चालाई सजिलै जन्म दिन सक्छन् ।**अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला**