Ultimate magazine theme for WordPress.

गर्न मन हुने ले मेरो नम्बर लिएर सम्पर्क गर्नु होला !! नम्बर तल छ

2,784

पछिल्लोपटक गरिएको एक अध्ययनले महिलाहरुको हकमा २८ वर्षको उमेरमा गरिने से७ क्स सबैभन्दा आनन्ददायक हुनेदेखाएको छ तर पुरुषको हकमा भने से७ क्स सबैभन्दा धेरै मज्जा लिने उमेर ३३ वर्ष रहेको बताइएको छ ।महिलाहरुले २८ वर्षको उमेरमा से७ क्सबाट सबैभन्दा धेरै आनन्द लिने भएपनि उनीहरु २५ वर्षको उमेरमा से७ क्सको मामिलामा धेरै स,क्रिय हुन्छन् ।परिक्षणको नतिजा सकारात्मक

देखिएको जनाइएको छ । एस्ट्राजेनेकाले कमजोर पतिरक्षा प्रणाली भएको मानिसमाथि पनि निकै प्रभावशाली भएको देखिएको जनाइएको छ । उक्त खोपको तेस्रो परिक्षण भइरहेको छ ।महिलाहरुले २८ वर्षको उमेरमा से७ क्सबाट सबैभन्दा धेरै आनन्द लिने भएपनि उनीहरु २५ वर्षको उमेरमा से७ क्सको मामिलामा धेरै स,क्रिय हुन्छन् ।परिक्षणको नतिजा सकारात्मकदेखिएको जनाइएको छ । एस्ट्राजेनेकाले कमजोर पतिरक्षा प्रणाली भएको मानिसमाथि पनि निकै प्रभावशाली भएको देखिएको जनाइएको छ । उक्त खोपको तेस्रो परिक्षण भइरहेको छ ।

खोप निर्माण गर्ने क्रममा खोपबाट एडिनोभाइ’रस नामक रसायनलाई समावेश नगरिकन निर्माण भइरहेको जनाइएको छ ।अनलाइन मार्फत गरिएको यो अध्ययन एक यौ७ नखेलौना उत्पादक कम्पनीलेगरेको हो । यसअघिको अर्को अध्ययनले भने पुरुषले १८ वर्ष तथा महिलाले ३० वर्षकोउमेरमा से७ क्समा सबैभन्दा धेरै मज्जा लिने निष्कर्ष निकालेको थियो। (यौ७ न समस्या र समाधान)