Ultimate magazine theme for WordPress.

शि’ल्पा पोखरेल’को नयाँ का’ण्ड बाहि’रियो , छवि ओझा आक्रो’सित हुँदै मिडि’या (भिडि’याे हेर्नु’होस)

2,564

नेपाली कलाका’रहरुका बारेमा चलेका मु द्दा यतिबेला विचाराधिन अवस्था’मा छन् । नायक भुवक केसी विरुद्ध नायीका सा’म्राज्ञी राज्य’लक्ष्मी शाहले दिएको उजुरी, खलना’यक राजेन्द्र खड्गी विरुद्ध मानव-बेच-विखन विरुद्धको मु द्दा विचा’राधिन छन् ।

नायी’का साम्रा’ज्ञीले भुव’नलाई लकडा’उनका समयमा आफुलाई दु ब्र्य वहा र गरेको भन्दै स्टाटस लेखेपछि त्यसको वि-वाद चलचित्र र कलाकारसंग सम्बन्धित संस्थाहरुमा पुग्यो । अहिले भुवन केसी आफ्नो मानहानी भएको भन्दै अदाल’तमा पुगेका छन् । त्यो विषय’मा पनि अदालतमा विचा’राधिन छ ।

नेपाली चलचि’त्रका खलना’यक राजेन्द्र खड्की’लाई लागेको मानव-बेच-विखनको मु द्दा पनि टुं गो लागेको छैन । केही समय अघि नायीका शिल्पा पोखरेलले उनका श्रीमान छवि ओझाका विषयमा दिएको अभिब्यक्ति सामाजिक सञ्जा’लमा निकै चर्चा बन्याे ।

धेरैले उनको जस्तै क्यारी’केचर गरेर टिकटक भिडियो बनाए । त्यो विषय पनि किनारा लागेको छैन । शिल्पा उनको चौथो श्रीमती हुन् । उनीहरुबीच ४ वटा मु द्दा चलिरहेका छन् । अधिवक्ता स्वागत नेपालले सो विषय हेरिरहेका छन् । सो मु द्दा को वकालत स्वागत नेपालले गरेका छन् ।

यो विषयमा मिलेम’तोको प्रयास गरेको अधिव’क्ता स्वागत नेपालले बता’एका छन् । एपि वान टेलिभि’जनमा प्रसारित भिडियो साम’ग्रीमा सो कुराको खुलासा गरेका हुन् । शिल्पा’का श्रीमान छविले आफु मिडियामा आउन नचाहेको बताए’का छन् । मिडिया’मा आउन नचा’हेका कारण संचारक’र्मीको फोन आफुले नउठा’एको उनले बता’एका छन् ।***** यो स’माचार पुरा भि’डियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नु’होला ******