Ultimate magazine theme for WordPress.

कl ल ग्र ल युl वती आफ्नै … हेर्नुहोस् , श्रीl मती परेपछि … दl लालको माध्यमबाट बोl लाएकी

365

कहिलेकाहीँ श्रीमान–श्रीमतीको अगाडि यतो परिस्थिति आउँछ कि दुवैले केही गर्न सक्दैनन् । दुवैले एक अर्कालाई धो का दिएर बाहिर सम्बन्ध बनाएको अवस्थामा निकै संक’ट पर्न सक्छ**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****

एउटा घ’टना भारतको उत्तराखण्डको काशीपुरमा भएको छ । आज तकका अनुसार यहाँ एक व्यक्तिले क ल गर्ल बोलाएका थिए । जब उनले बोलाएकी क ल गर्ल उनको अगाडि पुगिन् युवतीको हो’सहवास उ ड्यो । ती क’लगर्ल उनकै श्रीमती थिइन् समा ती श्रीमानले ह्वाट्सएपमार्फत एक दलालसँग सम्पर्क गरेर क’लग र्ल पठाउन भनेका थिए । दलालले पठाएकी क’लगर्ल आफ्नै श्रीमती परेपछि श्रीमान श्रीमतीबीच ठूलै वि’वाद र हा’तपात समेत भयो ।दुवैले एक अर्कावि’रुद्ध पुलिसमा उ’जुरी गरेका छन् । केही वर्ष पहिले दिनेशपुरका युवकको बिहे काशीपुरको आइटिआइ क्षेत्रमा बस्ने युवतीसँग भएको थियो**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला????****