Ultimate magazine theme for WordPress.

घl रबाट कलम किन्छु भन्दै हिँडेकी १४ बl र्षिया किl शोरी प्रेl मी भेl ट्न गएको खुलेपछि…

2,070

कलम किन्न भनेर घरबाट साँझ निस्केकी एक १४ बर्षिया बालिकाले घर फर्केर सुनाएको घ/टनाले सबैलाई स्तब्ध पार्यो । परिवारका सदस्यहरुमा चिन्ता र डर एकैपटक थपियो । घ/टनाको अनुसन्धानपछि भने कथाले अर्कै मोठड लिएको छ ।

कञ्चनपुरमा ती किशोरीले आफूमाथि तीन जनाले लिएर गएको र अ नैतिक का’म गरेको भन्दै परिवारलाई सुनाएको घटना बनावटी भएको खुलेको छ । जिल्लाको पुनर्वास नगरपालिका– २ को मोतिबस्तीमा शुक्रबार साँझ करिब साढे ७ बजेतिर आफूमाथि यस्तो घटना भएको भन्दै उनले परिवारलाई सुनाएकी थिइन् ।

प्रहरीले भने बालिकाको दाबी झूटो रहेको पुष्टि भएको जनाएको छ । जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रवक्ता प्रहरी नायब उपरीक्षक अमरबहादुर थापाले अनुसन्धानका क्रममा कक्षा ७ मा अध्ययनरत ती बालिकाले बनावटी घ/टना रचेको खुलाएका छन् ।

थापाकाअनुसार घरबाट कलम किन्छु भन्दै हिँडेकी उनले प्रेमी समेत रहेका आफूसँगै अध्ययन गर्ने अन्दाजी १६ वर्षीया किशोरलाई भेट्न गएको अनुसन्धानले खुलाएको छ ।

तर धेरै ढिलो भएपछि घरपरिवार रि साउने हुन भन्ने डरले त्यस्तो घ/टना भएको भन्दै आफू झुटो बोलेको उनले प्रहरीलाई बताएकी छन् । बालिकाले दिएको बयानका आधारमा उनका प्रेमीलाई प/क्राउ गरेर घटनाबारे थप अनुसन्धान गरिरहेको छ