Ultimate magazine theme for WordPress.

स्तl न माL ड्दा मl हिलालाई हुl न्छन य’स्ता अनौठो फा’इदा” जानी राखौ !

1,094

काठमाडौं । महिलाहरुले आफुलाई फिट राख्नको लागि अनेक मेहनत गर्छन । महिलाहरु आफू सुन्दर हुनका लागि ब्युटिपार्लर जान्छन् । फेसियल, स्क्रब र विभिन्न खाले अनेक उपाय अपनाउँछन् । आफ्नो स्वास्थ्यको लागी महिलाहरु जिम जाने, योगा गर्ने र स्वस्थ खाना खान्छन् । तर, आफ्नो स्त’नलाई कसरी स्वस्थ राख्ने भन्नेमा अनभिज्ञ नै छन् र खासै केहि पनि गरेको देखिदैन । ** भिडियो” हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस’**

पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)
युवा युवती प्रेममा यस्तरी फसेका छ्न कि कहिले जङ्गल मा कहिले झाडिमा कहिल्र होटलमा रोमन्स गरिरहेका छ्न । बाबुआमालाइ झुट बोल्दै आफ्नो गर्लफ्रेन्ड्\ब्वाइफ्रेन्ड सङ्ग रोमन्स गर्नमा मस्त छ्न आजभोलिका युवायुवती। यसै क्रममा एकदिन गेस्टहाउसमा एक जोडि युवायुवती मस्ती गरिरहेका थिए त्यसपछी उनिहरुको त्यो कालो कर्तुतको भिडियो छोरीले पनि ड र ला गेर भन्न स किनछ,’ उनले भनिन्, ‘गत सा उनमा एक दिन जंगल बाट फ र्कंदा आफैं ले देखेपछि छोरी लाई थप अत्या चार नहो स् भनेर मा माघर प ठाएँ ।’ सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । सबै ड राउने अवस्था छ,’ उनले भ निन्, ‘छो रीको यो हा लत भयो । उ सलाई दि मागमा नै नराम्रो असर परिसके को छ ।
*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****