Ultimate magazine theme for WordPress.

नाच्दा नाँच्दै उत्ते’जित भए*पछि यस्तो सम्म गरें….(भि’डियाे हेर्नु*हाेस)

473

भिडियाे अन्तिम मा छ गर्नुहाेला।
महिलाहरु प्राकृति रुपमा नै आफैमा सुन्दर हुन्छन् । उहीहरुको सुन्दरता’को सदाबहार तारिफ नै हुन्छ । तर पुरुषको तुलनामा महिलाको शारीरिक बिहे लगत्तै नै प’रिवर्तन भइहाल्छ । के कारण छ त्यसको पछाडी ? सर्वे युनि*भर्सिटी अफ लिड्स का सो’धकर्ताले हालै गरेको अध्ययन’का अनुसार निय’मित स’हवास गर्ने महिलाको शारीरिक ब’नावट केही मात्रामा परिवर्तन भए पनि एकदिनमा नै पटक पटक सह’वास’मा लि’प्त बन्ने महिलाहरुको नि’तम्ब अर्थात हि’प फु’लेर ठूलो हुने गरेको पाइएको छ ।अन्तर्राष्ट्रिय मिडियाका अनुसार यो सर्वेका लागि महिलाहरुको हि’पको सबै भन्दा ठुलो भाग र कमरको सबै भन्दा पातलो भागको नाप लिइयो।यौ’न सम्बन्ध राखे उनीहरुको हिपको आकार अरु महिलाको भन्दा बढी थियो ।
माथीको पूरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला