Ultimate magazine theme for WordPress.

कसरि से’ क्स गर्दा खुसि हुन्छन महिलाहरु? जान्नै पर्ने कुरा

488

से’ क्स प्रति महिलालाई पनि उत्तिक्कै रुचि, जति पुरुषलाई हुन्छ ।

तर से’ क्सका क्रममा महिलालाई मन पर्ने आसनको बारेमा पुरुषले ध्यान दिंदैनन् । संसर्ग दुवैको सहमतिमा तर सन्तुष्टि पुरुषको भागमा मात्र हुंदा सुखमय यौ’ न जिवनमा फाटो आउन सक्छ । त्यसैले महिलाको स’ न्तु’ ष्टि प्रति पनि ध्यान दिनु आवश्यक छ ।

महि’ ला आफ्नो मन पर्ने आ’ सनलाई दवाएर भएपनि पु’ रुष’ ले मन पराउने आसनमा सम्भोग गर्न तयार हुन्छन् । तर अब पुरुषले पनि महिलालाई मन पर्ने आ’ स’ नका बारेमा पनि ध्यान दिनुपर्ने बेला भएको छ । दु’ वैले उत्तिकै च’ रम’ सुख पाउने गरि स’ म्भो’ ग भएमा तपाईंको यौ ‘न जि’ वन जहिले पनि सु’ खम’ य हुन सक्छ । महिलाले मन पराउने उत्कृष्ट पांच आसन तल उल्लेख गरिएको छ ।

१. ड’ गि आ’ सनः महिला हुरुक्कै हुने यो आसनमा पुरुषले महिलाको पछाडी भागबाट से’ क्स गर्दा रमाइलो मान्छन् । जसले गर्दा महिलाको यौ’ न अंगमा पर्याप्त घर्षण हुन्छ । स’ म्भो’ गका बेला यो आ’ सनमा महिलालाई च’ र’म आनन्द प्राप्त हुन्छ । यो आ’ सनमा महि’ लाले चाहने लोकप्रिय आ’ सन हो ।

२. आंखा जु’ धा’ र गरिने आ’ सनः महिला र पुरुषमा यो आ ‘सन सामान्यतया परिचित आ’ सन हो । अल्छिलाग्दो भएपनि सामान्यतथा स’ म्भो’ गको सु’ रुवा’ त यही आ’ सन’ बाट हुने गर्दछ । आधुनिक महिलामा यो आ’ सन लोकप्रिय मानिन्छ । महिलाले यो आ’ सनका क्रममा यौ’ न साथीसंग आंखा जुधाउंन पाउंदा धेरै सन्तुष्ट हुन्छन् ।

३. का’ उग’ र्ल आ’ ‘स ‘नः यो आसन महिला पुरुषको उ’ त्तेज ‘नालाई च’ र’ म उ’ त्क’ र्षमा पुर्याउने आ’ स’ न हो । स’ म्भो’ गका समयमा महिलाले पुरुषलाई जि’ स्काउन मन पराउंछन् । महिला यो आ’ सन अन्र्तगत पुरुषको श’ रीर माथि बसेर उ ‘फ्रीन मन पराउंछन् । महिलाको क्रियाकलाप बढि हुने यो आ’ सनमा पुरुषको भुमिका निक्रिय जस्तै हुन्छ । महिलाले आफ्नो इच्छा पुरुष यौ’ न अंग खे’ लाएर च’ रम’ सुख लुट्ने गर्दछन् ।

४. च’ म्चा आ’ सनः महिलाको श’ रीर’ मा पछाडिबाट पु ‘रु’ ष च’ म्चा जस्तै खप्टीएर सम्भोग गरिने यो आ’ सनमा सरल तथा स’ जि’ लो हुन्छ । यो आ’ सन’ मा पु’ रुषको यौ’ न क्ष’ म’ ता बढ्छ र स’ म्भो’ गको स’ मय बढ्छ । महिलाले यो आ’ स’ नमा पु’ रु’ षबाट केही फोहोरी व्यवहारको आशा गर्ने गर्दछन् ।

५. उ’ ठेर गर्ने आ ‘सनः कहिलेकाही महिला स’ म्भो’ ग’को समयमा खा’ टबाट उ’ फ्र’ ने र उ’ ठेर गर्न मन पराउंछन् । यो आ’ सनमा महिला उठेर नै पुरुषबाट आफुलाई स’ म्भो’ ग गराउन चाहन्छन् । यो आ’ सन अन्र्तगत सामान्यतया म’ हि’ लाहरु डा’ यनिङ टे’ बुलमा स ‘म्भो ‘ग गर्न रुचाउंछन् ।

पूरा भिडियो हेर्न तल थिच्नुहोस !