Ultimate magazine theme for WordPress.

१२ पढ्ने युवतीको गो’ प्य भिडियो भाइरल [भिडियो सहित]

1,644

एजेन्सी । बेला–बेला गो’ प्य कार्य लिक हुँदा धेरैले दुख पाएका छन् । केहीले आ’ त्माह’ त्या समेत गरेका छन् । यसैले आफ्नो गोप्य कुरामा दर्बिलो गोप्यताका सुरक्षा अपनाउँनुहोला । कहिलै हेलचेक्र्याई नगर्नु होला । अहिले कक्षा १२ मा अध्यानरत एक युवतीको गो’ प्य भिडियोले यस्तै हैरानी बनाएको छ ।

ती युवतीले आफ्नो प्रेमीसँगको गो’ प्य भिडियो लि’ क भएपछि उनी हैरानीमा छिन् । उक्त भि’ डियोमा महिलालाई असाध्यै मनपर्ने य’ न आसन जस्तो देखिन्छ । उनीहरुले गोप्य कोठा भित्र एक अर्कालाई अगालो हालेका छन् । घरमा कोही नभएको मौका पारी आपसी समझदारीमा बनाइएको स’ क्स क्लिप लि’ क भएको देखिन्छ ।

एक अर्कासंग नजिकिदै र स’ क्स सम्बन्धी कुरा गर्दै गरेको देखिन्छ । युवती युवकको माथि य’ न आसनमा बसे जस्तो देखिने यो भिडियो सामाजिक सञ्जालमा पनि भाइरल भएको छ । उनीहरुको आपसी समझदारीमा खिचिएको यो भिडियो कसले भाइर’ ल गर्यो भन्ने थाहा भएको छैन् ।

श्रीमान श्रीमती बिच हुने य’ न स’ म्प’ र्कले कस्लाई बढि य’ न आनन्द भएको होला ? पु’ रुष य’ न साथीलाई रमाइलो हुँदा आफुलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति जस्तो देखिने यो भिडियोमा युवक मस्तले सुतिरहेका छन् । यसैले विभिन्न अड्कलवाजीमा यो भिडियो सेयर भइरहेको छ ।

श्रीमान श्रीमती बिच हुने य’ न स’ म्प’ र्कले कस्लाई बढि य’ न आनन्द भएको होला ? पु’ रुष य’ न साथीलाई रमाइलो हुँदा आफुलाई दुई गुणा रमाइलो भएको अनुभूति जस्तो देखिने यो भिडियोमा युवक मस्तले सुतिरहेका छन् । यसैले विभिन्न अड्कलवाजीमा यो भिडियो सेयर भइरहेको छ ।

पूरा भिडियो हेर्न तल थिच्नुहोस