Ultimate magazine theme for WordPress.

परी ता’माङ्ग ले फेस*बूक ला’ईभ मा आएर यस्तो ह’र्कत गरे*पछि, भयो भा’ईरल…(हेर्नु*होस् भि’डियो)

2,392

काठमाडौँ – बेलायत’को अक्स*फोर्ड विश्व*विद्यालयले निर्माण गरिरहेको कोरोना भाइरस संक्रमण’को भ्याक्सिनको प्रतिडोज ३ डलर मात्र पर्ने भएको छ। अन्तराष्ट्रिय संचार माध्यमहरुका अनुसार भारतको पुणेस्थित सिरम इन्स्टि’च्युटले भारत तथा निम्न र मध्यम आय भएका देशहरु’को लागि मात्रै ३ डलर निर्धारण गरेको छ। यस अर्थमा नेपालमा उक्त खोपको मूल्य प्रति डोज करिब ३ सय ६० पर्नेछ अक्स*फोर्ड विश्ववि’द्यालयले निर्माण गरिरहेको कोरोना भाइरस संक्रमण’को भ्याक्सिन नेपाल सहित कोभ्याक्स एलायन्स अन्तर्गत’का ९२ देशहरुले सस्तोमा पाउनेछन्। सिरम इन्स्टिच्युट’ले यसको लागि शुक्रबार गाभी र बिल एण्ड मेलिण्डा गेट्स फाउण्डे’शनसँग सम्झौता गरिसकेको जनाइएको छ।
पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला?? ?