Ultimate magazine theme for WordPress.

दुखद खबर:एहोई एहोई भनेर चर्चामा आएका कमलमणी नेपालको नि धनको खबरले सबै भावुक(भिडियो हेर्नुहोस)

1,646

*** यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ ***काठमाडौँ । सक्किगोनीमा एहोई एहोई भनेर चर्चामा आएका कमलमणी नेपाल निकै राम्रो अभिनय गर्ने कलाकार हुन् । यो शृखलामा उनलाई ह रियो बाँ समा बोकेको दृश्य देखाइएको छ । घरमा पाहुना लाग्न आएका शसुरालाई झुक्याउनका लागि यस्तो नाटक गरिएको हो । वास्तजमा उनको नि धन यो शृखलामा नाटकिय रुपमा देखाइएको हो । शृखलामा कलाकार नेपालको नाटकिय रुप देखाएका कारण हामीले पनि सोही शैलीमा नै यो समाचारलाई रोचक तरिकाले प्रस्तुत गरेका हौँ । सक्किगोनीको भाग १२ लाई आधार मानेर यो समाचार तयार पारिएको हो । जसलाई शृखलामा जसरी नै मनोरञ्जनका रुपमा लिन आग्रह गर्दछौँ । न्यायालयलाई धन्यवाद, प्रधानमन्त्री तत्काल राजीनामा देऊ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******