Ultimate magazine theme for WordPress.

वडा कार्यालयमै यौ, न स,-म्पर्क गर्दागर्दै वडा अध्यक्ष प क्राउ

5,150

सल्यान । वडा कार्यालयमै यौ’. Nनजन्य क्रियाकलाप गर्दैगर्दा वडा अध्यक्ष भे. Mटिएपछि त्रिवेणी गाउँपालिका–४ का स्थानीयले आ’ न्दोलन थालेका छन् ।वडाध्यक्ष छविलाल शर्मा वडा कार्यालयमै पर’.स्त्रसँग यौ’. Uन क्रिया.’ Tकलाप गर्दैगर्दा भेटिएपछि उनीहरूले का’. र्वाहीको माग गर्दै आन्दो’. लन थालेका छन् । श्रीमान विदेश रहेका ती महि’. लासँग ला मो समयदेखि अ. वैध सम्बन्ध राख्दै आएका वडाध्यक्ष शर्माले रा ति घरबाट मोटरसाइकलमा राखेर लगेपछि स्थानीयले पिच्छा गरेका थिए ।

वडाध्यक्षले महिलालाई वडा कार्यालयमा लगेपछी स्थानीयले दुवैजना बसेको कोठामा बाहिरबाट चु…uक्कुल लगाएर प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । कार्यालयमा यौ. Yन क्रियाकलाप गरेको भन्दा स्थानीयले आ./ न्दोलन थालेपछि प्रहरीले मु. Eद्दा अघि बढाएको छ ।

रा: तको एक बजे महिलासहित इलाका प्रहरी कार्यालय लुहाम पुर्याइएका उनीमाथि वडा कार्यालयमै यौ.,नज yoन्य क्रियाकलाप गरेको भन्दै मु mद्दा अघि बढाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानका प्रहरी डीएसपी ढकेन्द्र खतिवडाले बताए । घटnnनाबारे अनुसन्धान भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न तल थिच्नुहोस !