Ultimate magazine theme for WordPress.

एक जोडि जंगलमा मंगल गर्दागर्दै गर्दा गर्दै प’क्राउ (भिडियो भयो भाईरल) कृपया हेर्न नछुटाउनु होला

346

शिक्षाको दायरा यो इक्कीसौं शताब्दीका पुस्तकहरूमा मात्र सीमित छैन।धेरै प’रिवर्तन गरीएको छ र सिकाई प्रक्रिया सजिलो बनाएर अन्वेषण गरिएको छ। इन्टरनेट को जा’दू वास्तव मा संसार परिवर्तन भएको छ, । साथ यो अनलाइन सा’इटहरु र वेब पृष्ठहरु को प्र’भाव आउँछ। राम्रो ब्लग र साइटहरू दोस्रो पुस्तक हो जहाँबाट हामी बढि जान्छौं, हामी त्यो चीज जान्छौं, जुन हामीले अहिले सम्म सिकेका छैनौं वा सुनेका छैनौं। भिडियो तल अन्य राम्रो साइटहरू जस्तै, ओ’न्नेप। चा’खलाग्दो, नयाँ र अनुपम लेखहरू प्रकाशित गर्दछ। हामी पनि अद्वितीय भिडियो समाचार, डिजिटल मार्केटिंग । मा आधारित लेख, खेलकुद समाचार र अधिक धेरै प्रकाशित। हाम्रो मुख्य अ’भिप्राय दर्शकहरूलाई । नयाँ र अनुपम सामग्री साझा गर्नु हो। मुख्य रूपमा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस?