Ultimate magazine theme for WordPress.

परी तामाङको ३ मिनेट ७ सेकेन्डको हेर्नै नसकिने लाईभ भिडियो बाहिरियो

1,573

यो समाचार को भिडियो अन्तिममा छ अर्को समाचार पढनुहोस धरानमा जबरज’स्ती कर’णी प्रकरणको भिडियो केटी आफैले बनाएको खुलेको छ । धरान १८ बुद्ध चोक स्थित कान्तिपुर होटेल मा यही साउन २६ गते भएको क’रणी प्रकरण को भिडियो केटी आफैले बनाए को खुलेको हाे ।बालिका लाई ललाइ फकाइ गरी होटेल मा ल्याइ जबरज’स्ती कर’णी गरेको भनी पीडितकी आमाले इलाका प्र’हरी कार्यालय धरानमा जा’हेरी दिए पछि । प्रहरीले अ’नुसन्धान सुरू गरेकाे थियाे ।जबरज’स्ती कर’णी आरो’प मा रामधुनी नगरपालिका ७ झुम्काका ४६ वर्षीय मोहम्मद ईर्साद आलम लाई प्रहरीले पक्रा’उ गरेको छ । अनुसन्धानका क्रममा रिकभर गरेको भिडियो मोरङ घर भएकी १६ वर्षीय बालिका ले बनाएका खुलेको प्र’हरी स्रोत ले जनाएको छ । यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ।