Ultimate magazine theme for WordPress.

यस्तो गाँउ जहाँ वि’वाह पछि बे’हुला को साथी संग बे’हुली ले यस्ताे सम्म गर्छन…(भि’डियो हेर्नु*होस)

413

यस्तो गाउँ जहाँ विवाह पछि बेहुला को साथी संग बेहुलीले यस्तो सम्म गर्छन।
उमेरको अन्तर हुने स’म्बन्ध लाई सबै सुमधुर र कायम राख्नका लागि बढी उमेर हुने ब्यक्तिले जहिले पनि विभिन्न कुरामा ध्यान दिनु पर्ने हुन्छ । यहाँ पुरुषले आफू भन्दा कम उमेरकी स्त्रीसँगको स’म्बन्धमा ध्यान पुर्‍याउनु पर्ने कुराको चर्चा गरिएको छ ।बराबरीको हैसियत अधिकाँश जोडीमा पुरुषले स्त्रीलाई मार्ग निर्देश गर्ने र जीवनका हरेक पाटामा पुरुषले भनेका कुरा लागु हुने स’मस्या हुन्छ । तर दिगो स’म्बन्ध बनाउका लागि आफू भन्दा कम उमेरकी भएपनि आफ्नी स्त्रीलाई आफ्नै हाराहारी मानेर ब्य’वहार गर्‍यो भने मात्र स’म्बन्ध सुमधुर हुन सक्छ । यसले आ’त्म सम्मान दिन्छ भने परिवारमा माया पनि बढ्छ ।
पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला।???