Ultimate magazine theme for WordPress.

कस्तो अ’च्चम :स्कुल जहाँ नमस्कार गर्दा यसरी ग’रिदो रहेछ हेर्नुहोस् भि’डियो मा

228

बासिन्दाले वडाध्यक्ष शर्मालाई परस्त्रीसँग अ’श्लिल कार्य गरेको अवस्थामै समातेर प्रहरीलाई बुझाएका हुन् । स्रोतका अनुसार वडाध्यक्ष शर्माले श्रीमान विदेश रहेका ती महिलासँग लामो समयदेखि अवैध सम्बन्ध राख्दै आएका थिए । वडाध्यक्ष शर्माले बिहीबार राति ती घरबाट मोटरसाइकलमा राखेर लगेपछि स्थानीयले पिच्छा गरे ।

शर्माले ती महिलालाई राति वडा कार्यालय पुर्याए । अनि उनीहरुबीच अ श्लिल कार्य हुन थाल्यो ।स्थानीयले त्यहीबेला दुवैजना बसेको कोठामा बाहिरबाट चुक्कुल लगाएर प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । उनीमाथि वडा कार्यालयमै यौ नजन्य क्रियाकलाप गरेको भन्दै मुद्दा अघि बढाएको डीएसपी ढकेन्द्र यसकारण तपाईहरुले खाई रहेको चटपटे र पानीपुरी बिष भन्दा खतरनाक हुन सक्छ ?अक्सर युवतिहरु प्रायः पानिपुरी र चटपटे खान रुचाउँछन् । बिशेषगरी पानीपुरी र चटपटे दुवैमा अम्लिय पदार्थको मात्रा बढी हुने भएका काराण युवतिहरु यी परिकार प्रति बढी नै आकर्षित हुने गर्छन । के तपाई पनि पानीपुरी र चटपटेको पारखी हुनुहुन्छ ? सडक पेटीमा गएर ठेलागाडामा राखिएका चटपटे र पानीपुरी खाने गर्नुभएको छ ? यदि छ भने सावधान । ***याे समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तलको लिंक मा क्लिक गर्नुहोस्***