Ultimate magazine theme for WordPress.

नेपाली यु’वतिको विदेशी यु’वक संग म’स्ती गर्दै गर्दाको भि’डियो

367

रोजगारीका लागि विदेश गएकी नेपाली यु’वतिको विदेशी यु’वक संग म’स्ती गर्दै गर्दाको भि’डियो बा’हिरीएको छ ।

यो घ’टना खाडी मुलुक क’तारको हो । जहाँ नेपालकी यु’वती रो’जगारीको लागि गएकी हुन्छ्न ।

भिडियोमा उनी एकजना युवक संग पुर्ण म’स्तिमा हुन्छिन । भि’डियोमा भएकी नेपाली यु’वतिको नाम भने अहिले सम्म खुल्न सकेको छैन ।

*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न तलको लिङ्कमा क्लिक गर्नुहोला ***

यो पनि पढ्नुहोस्..

आज सुनचाँदीको कारोबार गर्ने सोचमा हुनुहुन्छ ? थाहा पाउनुस् आजको मूल्य

काठमाडौँ / नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले आज बुधबारको सुनचाँदीको मूल्य सार्वजनिक गरेको छ । महासंघका अनुसार आज सुनचाँदीको मूल्य स्थिर रहेको छ ।बुधबार छापावाल सुन प्रतितोला ९१ हजार ९०० रुपैयाँ र तेजावी सुन ९१ हजार ४०० रुपैयाँमा कारोबार हुनेछ । यता, चाँदीको भाउ पनि स्थिर रहेको छ । आज चाँदी प्रतितोला एक हजार ३४० रुपैयाँमा कारोबार गर्न सकिने महासंघले जनाएको छ ।

काठमाडौँ / नेपाल सुनचाँदी व्यवसायी महासंघले आज बुधबारको सुनचाँदीको मूल्य सार्वजनिक गरेको छ । महासंघका अनुसार आज सुनचाँदीको मूल्य स्थिर रहेको छ ।बुधबार छापावाल सुन प्रतितोला ९१ हजार ९०० रुपैयाँ र तेजावी सुन ९१ हजार ४०० रुपैयाँमा कारोबार हुनेछ । यता, चाँदीको भाउ पनि स्थिर रहेको छ । आज चाँदी प्रतितोला एक हजार ३४० रुपैयाँमा कारोबार गर्न सकिने महासंघले जनाएको छ ।