Ultimate magazine theme for WordPress.

OMG…. हेर्नै न’सकि’ने भि’डियो ब’नाए यी जो’डीले ….भिडियो भा’इरल हेर्नुहोस

OMG…. हेर्नै न’सकि’ने भि’डियो ब’नाए यी जो’डीले ….भिडियो भा’इरल हेर्नुहोस

389

यो समाचार को भिडियो अन्तिम मा छ अर्को समाचार पढनु होस बेलायतको अक्सफोर्ड विश्वविद्यालयले निर्माण गरिरहेको कोरोना भाइरस संक्रमणको भ्याक्सिनको प्रतिडोज ३ डलर मात्र पर्ने भएको छ। अन्तराष्ट्रिय संचार माध्यमहरुका अनुसार भारतको पुणेस्थित सिरम इन्स्टिच्युटले भारत तथा निम्न र मध्यम आय भएका देशहरुको लागि मात्रै ३ डलर निर्धारण गरेको छ। यस अर्थमा नेपालमा उक्त खोपको मूल्य प्रति डोज करिब ३ सय ६० पर्नेछअक्सफोर्ड विश्वविद्यालयले निर्माण गरिरहेको कोरोना भाइरस संक्रमणको भ्याक्सिन नेपाल सहित कोभ्याक्स एलायन्स अन्तर्गतका ९२ देशहरुले सस्तोमा पाउनेछन्। सिरम इन्स्टिच्युटले यसको लागि शुक्रबार गाभी र बिल एण्ड मेलिण्डा गेट्स फाउण्डेशनसँग सम्झौता गरिसकेको जनाइएको छ।

पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला