Ultimate magazine theme for WordPress.

पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)

494

गुञ्जन खबर
[banner id=”1748″]
रोचक
पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)
Photo of Gunjan Khabar Gunjan KhabarFebruary 9, 2021 0

पो’खरा’को गे’स्टहा’उस’को बेडमा मस्ती गरेको भिड्यो बा’हिरिए पछि (हेर्नुहोस भिडियो)
युवा युवती प्रेममा यस्तरी फसेका छ्न कि कहिले जङ्गल मा कहिले झाडिमा कहिल्र होटलमा रोमन्स गरिरहेका छ्न । बाबुआमालाइ झुट बोल्दै आफ्नो गर्लफ्रेन्ड्\ब्वाइफ्रेन्ड सङ्ग रोमन्स गर्नमा मस्त छ्न आजभोलिका युवायुवती। यसै क्रममा एकदिन गेस्टहाउसमा एक जोडि युवायुवती मस्ती गरिरहेका थिए त्यसपछी उनिहरुको त्यो कालो कर्तुतको भिडियो छोरीले पनि ड र ला गेर भन्न स किनछ,’ उनले भनिन्, ‘गत सा उनमा एक दिन जंगल बाट फ र्कंदा आफैं ले देखेपछि छोरी लाई थप अत्या चार नहो स् भनेर मा माघर प ठाएँ ।’ सुरु मा ड राएर आ फूले पनि कतै भन्न न सकेको उ नले बताइन् । सबै ड राउने अवस्था छ,’ उनले भ निन्, ‘छो रीको यो हा लत भयो । उ सलाई दि मागमा नै नराम्रो असर परिसके को छ । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******