Ultimate magazine theme for WordPress.

भरखरै अर्को नया भि’डियो रिलिज गरियो उ’मे’र पगेकाले मा’त्र हेर्नु होला

2,812

राजधानीको बसुन्धरामा गुल्मीकी एक यु’वतीलाई आफू डे’रामा बस्दैं आएको घरबाट घरधनीले सोही दिन घर छा’ड्न उ’र्दि जा’री गरे । बसुन्धाराकै एक कलेजमा कक्षा १२ मा अध्ययानरत ती यु’वतीलाई घरधनीले एकैदिनमा कोठा छा’ड्न भनेपछि उनी नि’क्कै त’नावमा थिइन् । उनको अ’नुहारमा स्पष्ट देखिने त’नावका कारण सुरुमा स्थानीय छिमेकीले समेत एक म’हिला विद्यार्थीलाई ए’क्कासि घर छा’ड्न भन्नु घरधनिको अ’न्यायपूर्ण व्य’वहार भन्दै आ’लोचना गरे । र जब २ वटा कोठा भाडा लिएर बस्ने १७ वर्षीय यु’वतीको ध’न्दाबारे उनीहरूले सु’ईको पाए तब छिमेकीसमेत अ’चम्ममा परे । यसो त नेपालमा कानुनत नि’षेधित तर भि’त्रभि’त्रै झाँ’गिएको यौ’न व्यवसायबारे बेलाबेला विभिन्न तथ्यहरू सार्वजनिक हुने गरेको छन् । पूरा भिडियो हेर्न तलको लिङ्कमा क्लिक गर्नुहोला? ?