Ultimate magazine theme for WordPress.

यि जो’डिले बाथरुम मै यस्तो हर्क’त गरे पछि भिडि’यो भयो भाइ’रल (पूरा भिडियो हेर्नुहोस)

1,720

काठमाडौँ, । गत मङ्गलवार राजधानीको बसुन्धरामा गुल्मीकी एक यु’वतीलाई आफू डे’रामा बस्दैं आएको घरबाट घरधनीले सोही दिन घर छा’ड्न उ’र्दि जा’री गरे । बसुन्धाराकै एक कलेजमा कक्षा १२ मा अध्ययानरत ती यु’वतीलाई घरधनीले एकैदिनमा कोठा छा’ड्न भनेपछि उनी नि’क्कै त’नावमा थिइन् । उनको अ’नुहारमा स्पष्ट देखिने त’नावका कारण सुरुमा स्थानीय छिमेकीले समेत एक म’हिला विद्यार्थीलाई ए’क्कासि घर छा’ड्न भन्नु घरधनिको अ’न्यायपूर्ण व्य’वहार भन्दै आ’लोचना गरे ।

र जब २ वटा कोठा भाडा लिएर बस्ने १७ वर्षीय यु’वतीको ध’न्दाबारे उनीहरूले सु’ईको पाए तब छिमेकीसमेत अ’चम्ममा परे । यसो त नेपालमा कानुनत नि’षेधित तर भि’त्रभि’त्रै झाँ’गिएको यौ’न व्यवसायबारे बेलाबेला विभिन्न तथ्यहरू सार्वजनिक हुने गरेको छन् । पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला