Ultimate magazine theme for WordPress.

फेरि बाहि’रियो यी जोडि’को यस्तो हर्क’त भि’डियो (हेरौं भिडियो)

1,200

विवाह गरेर घरमा गएपछि उनलाई घरमा पनि परिवारकासदस्यले निकै दु’ख दिने गरेका थिए । परिवारमा निकै दु’ख स’हेकी उनलाई श्रीमानले भारतमा लिएर गएका थिए । भारतमा गएपछि उनलाई श्रीमानले रातीमा काममा जान पठाए । जसको घरमा काम गर्न गइन् उनले तँलाई तेरो श्रीमानले बेचेर नेपाल फ’र्किसक्यो भनेर सुनाएपछि थाहा पाएको बताइन् । अहिले उनी अ’स्वास्थ्य छन् । मु’टुको वि’रामी उनी उ’पचार गराउन चाहन्छिन्अन्तराष्ट्रिय संचार माध्यमहरुका अनुसार भारतको पुणेस्थित सिरम इन्स्टिच्युटले भारत तथा निम्न र मध्यम आय भएका देशहरुको लागि मात्रै ३ डलर निर्धारण गरेको छ। यस अर्थमा नेपालमा उक्त खोपको मूल्य प्रति डोज करिब ३ सय ६० पर्नेछअक्सफोर्ड विश्वविद्यालयले निर्माण गरिरहेको कोरोना भाइरस संक्रमणको भ्याक्सिन नेपाल सहित कोभ्याक्स एलायन्स अन्तर्गतका ९२ देशहरुले सस्तोमा पाउनेछन्। सिरम इन्स्टिच्युटले यसको लागि शुक्रबार गाभी र बिल एण्ड मेलिण्डा गेट्स फाउण्डेशनसँग सम्झौता गरिसकेको जनाइएको छ। ***पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला?***