Ultimate magazine theme for WordPress.

आकाश र पूजाको य’स्तो ह’र्कत गरेको भिडियो बाहिरिए पछि त’ना’वमा (भिडियो)

1,047

नेपाली लचचित्रकी नायीका पुजा शर्मा र आकाश अधिकारीको सामाजिक सञ्जालमा फेरी एक पटक चर्चा चलेको छ । उनीहरुको माया प्रेम भएको कुरा पनि चर्चा पनि आईरहेको छ । कोभिड १९ ले विश्वभर आ’तंक मच्चाइरहदा बेलायतमा देखिएको कोरोना भाइरसको नयाँ स्वरुपलाई लिएर पुन विश्वभर चि न्ता बढेको छ ।

बेलायतमा देखिएको कोरोनाको नयाँ स्वरुपलाई बेलायतभित्रै रोक्ने विश्व समुदायको प्रयास असफल बन्दा नेपालमा पनि त्यस्को बाछिट्टा देखिएको भन्दै सतर्कता अपनाउन थालिएको छ । बेलायतबाट नेपाल प्रवेश गरेका २ सय ३५ जना नागरिक माथि गरिएका परीक्षणमा ५ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

तर उनीहरुमा देखिएको कोरोना बेलायतमा देखापरेको ख तरनाक स्वरुपको कोरोना हो या होइन भन्ने पुष्टि भने भइसकेको छैन । नेपालमा बेलायतमा जस्तै नयाँ कोरोना भाइरसको स्वरुप हो या होइन भनेर छुट्याउने जिन सिक्युङसिङ प्रविधि नभएको कारण संक्रमितको नमूना हङकङ पठाउने तयारी गरेको स्वास्थ्य मन्त्रालयको विशेष स्रोतले जानकारी दिएको छ